האזנת סתר

בדיקת האזנות סתרa4

עם השנים הטכנולוגיה מתפתחת ובעשור האחרון היא מוסיפה להפתיע אותנו בכל יום מחדש.
ישנם אין ספור פיתוחים, המצאות ומכשירים שעד לא מזמן לא חשבו שתהיה אפשרות בכלל לחשוב על דבר כזה או אחר.
אחד ההמצאות הטכנולוגיות הוא פיתוח אלקטרוני של חפצים זעירים שנראים לנו ממש כמו עטים רגילים או מכשירים זעירים שניתן לשים בכל פינה בחלל אך למעשה הם בעצם מצלמות זעירות שמתעדות ומקליטות את המתרחש סביב וכמו כן, גם יודעות כיצד לבצע האזנות סתר כך שהמרחב הפרטי שלך חשוף לחלוטין ולא מאפשר ביטחון אישי ושמירה על הפרט.
בעצם מדובר כאן בסוג של ריגול אישי, או באמצעות התקנת תוכנת ריגול במחשב שעוקבת אחר כל חיפוש שהנכם עושים במחשב ותוך כדי אפילו מצלמת את סביבתכם או לעיתים גם יכול להיות ריגול באמצעות האזנת סתר למטרות מסחריות או פרטיות.

צל חקירות – יש מי שמקשיב לך

אם אתם חושבים שעוקבים אחריכם ומאזינים לשיחות שלכם – בין אם מדובר בבן הזוג שלכם, או במנהל האישי במקום העבודה שלכםובמקרים מסוימים גם מדובר בהאזנת סתר בין חברות מתחרות. על כל מקרה אשר יהיה, אין שום סיבה שדבר כזה יקרה, יגביל וימנע מכם לנוע ולדבר בחופשיות המינימלית שמגיעה לכם, הם בתור חברה והן בתור אדם פרטי!
במקרים שונים מסוג זה של האזנות יש לפנות מידית לצל חקירות שמומחים בכל תחום הריגול וביצוע בדיקות של האזנת סתם.a6

בדיקת האזנת סתר בצל חקירות מאפשרת לנו לדעת מי מאזין לנו, מתי ומהיכן? או במקרה הטוב יותר, צל חקירות מבצע בדיקת שגרתית שאין מאזינים לנו וקו הטלפון או המחשב חופשיים מגורמים מאיימים. משרדנו צל חקירות בבאר שבע שבדרום הוא משרד שמתמחה בכל תחום רחב זה של בילוש, חקירות מקצועיות ואיסוף מידע ונתונים תחת ביקורת ועבודה חשאית מול הלקוח המבקש בלבד.
אנו נשמח להעניק לך כלקוח נוסף ומרוצה שלנו את כל התשובות שהנך מחפש בקשר לבדיקת האזנת סתר – החל מהיכן המכשיר האלקטרוני ממוקם בחלל ונגיע עד למי שמאזין לכם כל זאת בכדי שתשובו וכמה שיותר מהר להרגיש חופשיים עם עצמכם ללא תחושת מעקב והגבלות.

Comments are closed