זכויות יוצרים

שומרים על היצירה שלךa7

רבים מכם  יוצרים בעבודתם או בתחביבם יצירות בתחומים מקצועיים רבים. לגודל ההפתעה מתגלה בפניכם היצירה שלכם במלואה או בחלקה מתפרסמת או שנעשה בה שימוש ללא רשותכם, ללא הסכמתכם ואף גרוע מכך תוך פגיעה בהכנסתכם.

הגנה על זכויות יוצרים הינה חוק קבוע שמטרתו להגן ולשמור על זכותו של כל יוצר על יצירותיו מפני שימוש ללא רשות. משמעות החוק ותוקפו היא לשמור על ייחודיות ומקוריות היצירה של יותר מבלי לפגוע במוניטין שלו ו/או ברווחיותו. על פי רוב יוצרים נוהגים לסמן את המוצר או יצירה שלהם בסימן מסחר המאפשר זיהוי מקור היצירה או המוצר ואוסר על אחרים לבצע בהם כל שינוי או שימוש לצרכים אישיים בלא רשות.

אנו מתמחים בענייני זכויות יוצרים – פנו אלינו עכשיו לפרטים מלאים!

אכיפת הזכויות

למרבה הצער בשל סיבות רבות חוק זה אינו נאכף דיו, זכות היוצר להגנה על יצירותיו נשללת בעל כורחו והיצירות או הרווחים עליהן משמשות אחרים.
דוגמא נפוצה להפרת זכויות יוצרים נמצאת ברשת האינטרנט. יתרונותיה בנגישות מהירה למידע אל מול חסרונה הבולט – פגיעה בזכויות יוצרים.  הפרות זכויות יוצרים באות לידי ביטוי ע"י העתקת מאמרים, הורדת שירים, סרטים ותמונות שלא באישור או רשות. שימוש לא ראוי ביצירות ולרשימה יש אין סוף דוגמאות נוספות… הבשורה הטובה היא שלמרות העידן הטכנולוגי המתפתח שמכיל לא מעט פטנטיםשמאפשרים ביצוע של כמעט כל דבר ובעיקר מאפשרים את הפרת חוק זה שפוגע ביוצרים, עדין ישנו פתרון לבעיה זו של גניבת זכויות יוצרים .
זאת בגלל שמדובר בחוק שהופר ולכל חוק קבוע שמופר ישנה גם ענישה.
מה שיש לעשות בעצם הואלפנות אלינו לצל חקירות במספר הטלפון 0737581171 לקבלת ייעוץ בתחום זכויות היוצרים
ולנסות לבדוק מה ניתן לעשות על מנת למנוע את השימוש והיקף השימוש.

צל חקירות – יש למי לפנות
אם נגנבה לכם יצירה, אין כל סיבה שתאפשרו לכך לקרות. פנו אלינו, בצל חקירות, משרדנו שבדרום בבאר שבע היועצים שלנו ישמחו לתת לכם ייעוץ מקצועי וליווי לאורך הדרך בכל הקשור לזכויות יוצרים, הפרת זכויות יוצרים או המלצות לתביעה בגין הפרת חוק זה.
כל זאת על מנת שאתם היוצרים ויוצרים אחרים ימשיכו ליצור ולהביע את חופש הביטוי שלהם בתחום המקצועי שבו הם עוסקים.

Comments are closed