ריגול תעשייתי

ריגול תעשייתי ומודיעין עסקי

a13בשנים האחרונות אנו נוטים לשמוע יותר ויותר על מקרים בהם מדברים על ריגול תעשייתי.
ריגול תעשיית או ריגול עסקי זו בעצם עבירה פלילית והעושה זאת כאמור עובר על החוק וצפוי לענישה.
אם זאת, לצערנו אין כל אפשרות למנוע אותה מלכתחילה כיוון שאין באפשרותנו לזהות את "המרגל" הנכנס לעסק או לחברה שלנו.
ריגול תעשייתי משמעותו כשם שהוא נשמע – איסוף מידע ונתונים של חברות מתחרות אחרות המפתחות מוצרים בקו מסוים בשוק. כמו כן, הריגול יכול להיות ריגול תעשייתי לשם חיקוי ופיתוח מוצרים לפי הוראות יצרן של חברה אחרת לצרכי כלכלה ושנית יכול להיות גם ברמה האישית והפרטית.

רוצים לשמוע מנציג על השירות? התקשרו עכשיו ונשמח לענות על כל שאלה!

כיצד ריגול תעשייתי מתנהל?

כמו כל ריגול אחר, ריגול תעשייתי גם הוא נמנה בין היתר והדרכים בהן הוא מתבצע חכמות, מתוחכמות ומתקדמות ביותר בשל הטכנולוגיה שפורצת גבולות.
אם זאת עדיין יש לבעיה זו פתרון. הפתרון הוא לתת לנו לפתור לכם את הבעיות.
צל חקירות מיומן למבצעים אלו בין אם זה ריגול מסחרי או ריגול פרטי. כמו כן, צל חקירות ידע להבחין בין ריגול דרך המחשב שזהו ריגול מתקדם וטכנולוגי שמאפשר פריצה השתלטות על רשת מחשבים אחרים. לבין שיטת הריגול המיושנת יותר שהיא דרך השתלת עובד פנימה שאוסף בזמן שהותו שם את כל המידע הרלוונטי למעביר לחברה המתחרה.

אופן הטיפול במרגל תעשייתי:

אם הנכם חושדים כי אחד העובדים המועסקים אצלכם יכול להיות מרגל, הדבר הראשון שיש לעשות זה להשאיר אותו בחברה ולפנות לצל חקירות שיטפלו בעניין וזאת על מנת שצוות החוקרים בצל חקירות יאבחן בוודאות מוחלטת אם אכן מדובר במרגל תעשייתי.לכל מקרה של חשש מסוג זה עדיף שלא לקחת סיכון – פנו אלנו כבר היום לטלפון מספר 0737581171
מכיוון שאצלנו בצל חקירות מועסקים בלשים מקצועיים ובעלי ניסיון בכל תחוםהחקירות, מעקבים ואיסוף מידע מודיעין.
משרדנו בבאר שבע, ישמח להעניק לכם שירות מקצועי, איכותי והטוב ביותר במהירות הרבה ביותר על מנת לוודא שהעסק שלכם מוגן ובטוח מפני גניבות, הדלפות מידע ונקי לחלוטין ממרגלים

Comments are closed